הי! עוד 249.99 ₪ ויש לך משלוח חינם
באמצעות Boxit!
x

סל הקניות שלך ריק

אנא התחברו אם ברצונכם לשחזר את הסל שיצרתם בעבר

סה״כ בסל: 0.00 ₪
הי! עוד 249.99 ₪ ויש לך משלוח חינם
באמצעות Boxit!

תקנון שובר המתנה של מדי-לינק פארם:


1. חברת מדי-לינק פארם בע"מ מנפיקה עבור לקוחותיה שובר מתנה דיגיטלי הניתן להטענה בכל סכום לבחירת הלקוח/הרוכש. שובר המתנה ישמש לרכישת מוצרים או שירותים במדי-לינק פארם בהתאם ובכפוף להוראות תקנון זה (להלן: "שובר המתנה"):
2. מדי-לינק שומרת על זכותה לשנות ולעדכן את הוראות תקנון זה על כל סעיפיו, מעת לעת וכפי שתמצא לנכון, זאת בכפוף להוראות כל דין. תקנון מעודכן יפורסם באתר מדי-לינק פארם (www.medi-link.co.il).
3. כל אדם שרכש/מחזיק בשובר המתנה מקבל על עצמו את הוראות תקנון זה ומתחייב לפעול בהתאם להוראותיו.
4. שובר המתנה ניתן למימוש באתר מדי-לינק פארם בלבד.
5. השובר ניתן למימוש ברכישת כל מוצר באתר כולל דמי המשלוח ופריטים במבצעים והנחות, למעט שובר מתנה.
6. שובר המתנה יזכה את המחזיק בו עד לגובה הסכום הנקוב עליו והוא אינו "כרטיס חיוב" כהגדרתו של מונח זה בחוק כרטיסי חיוב, התשנ"ו-1986.
7. במקרה של מימוש חלקי של שובר המתנה (ברכישת טובין או שירותים שמחירם נמוך מהסכום הנקוב בשובר המתנה) וההפרש לא עלה על 5% מהסכום בשובר המתנה או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם, יהיה הלקוח זכאי לקבל את העודף באמצעות זיכוי בכרטיס האשראי. על מנת לקבל את הזיכוי יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות של מדי-לינק בטלפון 1-700-700-920.
8. תוקפו של שובר המתנה הוא לשנתיים מיום הנפקתו. שובר מתנה שלא ינוצל באופן מלא או חלקי עד למועד פקיעתו, יפקע ויתבטל ולא יקנה למחזיק בו כל זכות, הטבה, דרישה או תביעה כנגד מדי-לינק פארם. כמו כן, תוקף השובר לא יוארך לאחר מועד הפקיעה.
9. ניתן לבצע בעסקה המשולמת באמצעות שובר המתנה "רכישה מפוצלת", היינו לשלם עבור חלק מסכום העסקה באמצעות הסכום הטעון בשובר המתנה ועבור חלקה האחר באמצעות כרטיס אשראי בלבד.
10. רכישת שוברי מתנה תתאפשר באמצעות תשלום בכרטיס אשראי בלבד.
11. בירור היתרה הטעונה בשובר המתנה תתאפשר באתר או בטלפון 1-700-700-920. מומלץ לבדוק יתרה בטרם ביצוע רכישה.
12. ביטול רכישת שובר מתנה יעשה בתוך 14 ימים קלנדריים מיום רכישתו, בהתאם ובכפוף להוראות תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א-2010 (להלן: "תקנות ביטול עסקה").
13. במקרה של החזרת מוצר שנרכש באמצעות שובר מתנה - כנגד השבת המוצר יהיה הלקוח זכאי להחלפתו באחר או לזיכוי לרכישה עתידית באתר (ולא לביטול עסקה – היינו, החזר התשלום), זאת בהתאם ובכפוף להוראות תקנות ביטול עסקה ולנוהל החזרות והחלפות של מדי-לינק פארם, כפי שיעודכן מעת לעת.
14. במקרה של אובדן/גניבת השובר, השובר לא יוחלף ולא תינתן כל תמורה או פיצוי בגינו.
15. שובר מזויף לא יכובד.
16. שובר שנטען כדין שווה כסף - אנא שימרו עליו במקום בטוח.

אנא המתן...

פריט התווסף לסל
קופה