הי! עוד 249.99 ₪ ויש לך משלוח חינם
באמצעות Boxit!
x

סל הקניות שלך ריק

אנא התחברו אם ברצונכם לשחזר את הסל שיצרתם בעבר

סה״כ בסל: 0.00 ₪
הי! עוד 249.99 ₪ ויש לך משלוח חינם
באמצעות Boxit!

מולטי ויטמין לגבר GNC MEGAMAN

לגברים צרכים תזונתיים ותפעוליים שונים לעומת נשים או לעומת ילדים למשל, כאשר יש גם הבדלים בין גברים בגילאים מסוימים לעומת קשישים למשל.  בנוסף, במציאות החיים המודרנית רבים מאיתנו מנהלים אורח חיים הלוקה בחסר מבחינה בריאותית בהיבט כה או אחר – חוסרים תזונתיים, אנרגיה פחותה, מעט מדי שינה, עישון, יותר מדי סטרס, מיעוט או יתר פעילות גופנית וכן הלאה, לכל אחד הסיפור והמציאות שלו המשפיעה על הבריאות ועל הביצועים. מסיבה זו ומסיבות רבות אחרות, נטילה קבועה של מולטי ויטמין לגבר GNC MEGAMAN יכולה לשפר את הביצועים, לשדרג את הבריאות ולאפשר להגיע למטרות שלך ביתר קלות.

חברת GNC הינה מהמובילות העולמיות בתחום תוספי התזונה והבריאות, חברה אמריקאית עם מדיניות פיתוח איכותית והקפדה מוכחת על איכות וייצור מדויק. סדרת מוצרי המולטי ויטמין מבית GNC כוללת מוצרים איכותיים שנבדקו מחקרית, מוצרים המתאימים בדיוק לצרכים הפיזיולוגיים והביולוגיים של גברים ואשר פותחו תוך התמקדות בקהל יעד ייחודי זה. מולטי ויטמין לגבר GNC MEGAMAN מתאים למי שחושש מחוסרים תזונתיים ורוצה לקבל את הרכיבים הנכונים במינונים הנכונים, לגברים שרוצים לשפר ביצועים בספורט, בעבודה, בלימודים וכן הלאה ולכל גבר שבריאותו חשובה לו ורוצה רק את הטוב ביותר לעצמו ולגופו.

המוצר שמכסה את כל הצרכים והדרישות

בהתחשב באורח החיים המודרני, עם התזונה המודרנית, סטרס רב וכן הלאה – בפועל קשה מאוד לדעת אילו חוסרים תזונתיים קיימים בגוף בפועל, אילו רכיבים תזונתיים צריכים להיות בתגבור כדי להתמודד עם הדרישות הגופניות והמנטליות וכן הלאה. לכן מולטי ויטמין לגבר GNC MEGAMAN הוא מוצר מנצח ואיכותי כל כך, תוסף תזונה הכולל שורה ארוכה ואיכותית במיוחד של ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו ורכיבים טבעיים אחרים המיועדים לתוצאות אופטימאליות במיוחד עבור גברים. המולטי ויטמין לגבר של GNC מיועד לגברים ופותח עבור גברים, זהו מוצר שמכסה את כל הרכיבים ההכרחיים, במינונים הנכונים לגברים ואשר נותן מענה למירב הדרישות הן הרפואיות והן הדרישות שלך מעצמך.

מולטי ויטמין לגבר GNC MEGAMAN הינו מוצר פרימיום המכסה על חוסרים תזונתיים מרכזיים אצל גברים כתוצאה מהתזונה היומיומית. המוצר מכיל פורמולה איכותית ומדויקת של מעל 40 מרכיבים פעילים – ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו חשובות, תמציות צמחים ונוגדי חימצון. התאמה מושלמת למערכת הגברית, גישור על פערים תזונתיים לצד תוספת אנרגיה, שיפור מערכת החיסון ותמיכה כוללת בגוף. מולטי ויטמין לגבר GNC MEGAMAN מיוצר בתנאים הקפדניים ביותר ותחת אבטחת איכות מעולה, הפורמולה של התוסף הינה במודל TR ומספקת שחרור איטי המשפר את הספיגה והביצועים.

דוגמאות ליתרונות וליכולות של MEGAMAN מבית GNC

תוסף המולטי ויטמין לגבר של GNC מכיל כמות גדולה של ויטמין D (כוויטמין D3) ההכרחי למערכת החיסון, לתפקוד קוגניטיבי, תפקוד המעי ולמאזן הסידן בגוף. התוסף כולל מינונים מעולים של ויטמינים מקבוצת B החשובים לתפקוד ובעיקר אצל גברים. דגש מיוחד בפיתוח התוסף ניתן להגנה על הערמונית בעזרת נוגדי חימצון איכותיים וכמו כן שילוש של נוגדי חימצון להגנה כוללת למערכות הגוף (ליקופן, סלניום, ויטמין E ואחרים).

מולטי ויטמין לגבר GNC MEGAMAN כולל חומצות אמינו חשובות ואיכותיות התומכות בתפקוד הגוף, מתאים מאוד לגברים אשר מתאמנים ורוצים להתאושש מאימונים ולבנות מסת שריר ביתר יעילות. התוסף כולל גם מגנזיום, אבץ ואשלגן התורמים להתאוששות השרירים מאימונים וכן קריטיים למאזן המינרלים בגוף. הרכיבים הצמחים הרבים והאיכותיים בתוסף המולטי ויטמין לגבר של GNC מיועדים בלעדית למערכת הגברית – לשיפור האנרגיה, שיפור האון הגברי, שיפור במערכות פיזיולוגיות וכן הלאה לקראת תפקוד יומיומי איכותי ומלא יותר ובריאות מקיפה ללא חוסרים.

לבריאות מיטבית ומרבית, מולטי ויטמין לגבר GNC MEGAMAN מאפשר פיתרון יעיל, פשוט ואיכותי במיוחד – במדי לינק מבחר מצוין ומחירים תחרותיים!

אנא המתן...

פריט התווסף לסל
קופה