הי! עוד 249.99 ₪ ויש לך משלוח חינם
באמצעות Boxit!
x

סל הקניות שלך ריק

אנא התחברו אם ברצונכם לשחזר את הסל שיצרתם בעבר

סה״כ בסל: 0.00 ₪
הי! עוד 249.99 ₪ ויש לך משלוח חינם
באמצעות Boxit!

מכשיר מד לחץ דם איכותי מבית OMRON

בעיות לחץ דם הן בין הנפוצות כיום מבחינת בעיות בריאות, כאשר לרוב מדובר על יתר לחץ דם אך בהחלט ישנם מצבים גם של לחץ דם נמוך מדי. חולים עם בעיות בלחץ הדם הם רבים בקרב האוכלוסייה, כאשר מדובר על מצב מסוכן, מצב שאפשר בקלות יחסית לפספס או לא לתת עליו את הדגש המתאים ואשר עשוי להוביל לסיבוכים נוספים. באמצעות מדי לחץ הדם האיכותיים של חברת OMRON אתם יכולים כיום להיות שקטים מבחינת מעקב אחר המספרים שלכם, בעצמכם, מכל מקום ובלי בדיקות מטרידות - מכשיר מד לחץ דם איכותי מבית OMRON מבטיח אמינות ואיכות, לצד דיוק מוכח במדידות בכל פעם מחדש.

חולי לחץ דם חייבים לנטר באופן רציף ואיכותי את לחץ הדם שלהם, כאשר ברור שזה לא אפשרי ולא יעיל לגשת למרפאה או לרופא המשפחה כמה פעמים ביום. ניטור קבוע של לחץ הדם מאפשר לקבל תמונת מצב איכותית ומקיפה יותר לגבי מהות הבעיה והמצב וכן לאפשר לגורמים הרפואיים להתאים ביתר יעילות את הטיפול האופטימאלי מבחינת מינונים, תרופות, המלצות אורח חיים וכן הלאה. מכשיר מד לחץ דם איכותי מבית OMRON מאפשר ניטור מדויק ויעיל, בנוחיות גבוהה והתאמה לשימוש ביתי מהיר ופשוט.

היצרנית המובילה של מדי לחץ דם ביתיים

כאשר מדובר על מדידת לחץ דם, יש חשיבות מכרעת לדיוק ולעקביות ביכולות המדידה, לכן מומלץ לא להתפשר ולהשתמש במד לחץ הדם המדויק והאיכותי ביותר. חברת OMRON הינה המובילה העולמית בפיתוח וייצור מדי לחץ דם ביתיים – מדובר על קטגוריה מובילה בפעילות החברה. בכל רחבי העולם רופאים וגורמים מקצועיים ממליצים על רכישת מכשיר מד לחץ דם איכותי מבית OMRON לצורך ניטור יעיל ומדויק, לצד נוחיות שימוש מרבית. ניתן להתייחס אליהם כדרך הכי פחות מלחיצה לבדיקת לחץ הדם שלכם...

זיהוי מוקדם ויעיל של סימני אזהרה

בין אם אתם חולי יתר לחץ דם או נמצאים במצב בריאותי המחייב מעקב רציף אח לחץ הדם, מכשיר מד לחץ דם OMRON יכול בהחלט להוות גורם מכריע בבריאות שלכם ולאפשר זיהוי מוקדם ויעיל לש סימני אזהרה הקשורים ללחץ דם. סדרת מכשירי מדידת לחץ הדם של החברה מדויקים ואמינים עם נוחות שימוש נהדרת, הם מאפשרים להבין לבד את ערכי לחץ הדם והאם אתם נמצאים בסיכון כלשהו מבחינת המדדים הרלבנטיים.

מד לחץ דם OMRON מספק מדידה מהירה, יעילה ומדויקת של לחץ הדם הסיסטולי והדיאסטולי וכמו כן כולל חיווי של הדופק. כך שאנשים רבים נעזרים במדי לחץ דם אלו לא רק לצרכי ניטור לחץ הדם לאורך היום אלא גם לסיוע בזיהוי מוקדם של סימנים לשבץ או התקפי לב למשל – בחולים המוגדרים במצב סיכון ולכן צריכים לבדוק באופן רציף.

נוחיות שימוש ודיוק ללא פשרות

מכשיר מד לחץ דם איכותי מבית OMRON מציע כאמור נוחיות שימוש מפורסמת ומוכחת, לצד אמינות ודיוק לא פשרות. מדי לחץ הדם של OMRON כוללים תצוגה דיגיטלית מוגדלת וברורה במיוחד, אפשרות של זיכרון המדידות האחרונות שנעשו, זיהוי אוטומטי של ערי לחץ דם עליונים, ניפוח אוטומטי ומדויק המאפשר למדוד בתוך שניות ספורות, הפעלה פשוטה במיוחד בעזרת כפתור בודד בדגמים מסוימים או כמה כפתורים ברורים ביותר בדגמים מתקדמים יותר, המכשירים מספקים התרעות במדידות חריגות וכן הלאה.

החברה מציעה דגמים פשוטים ויעילים מאוד וכמו כן גם את מדי לחץ הדם הביתיים המתקדמים ביותר מבחינת יכולות ומאפיינים מקצועיים.

מכשיר מד לחץ דם מבית OMRON יכול להציל את החיים – ממש כך! באתר מדי לינק תמצאו את הדגמים הטובים ביותר, במגוון רחב ובמחירים מנצחים ללא תחרות.

אנא המתן...

פריט התווסף לסל
קופה