הי! עוד 249.99 ₪ ויש לך משלוח חינם
באמצעות Boxit!
x

סל הקניות שלך ריק

אנא התחברו אם ברצונכם לשחזר את הסל שיצרתם בעבר

סה״כ בסל: 0.00 ₪
הי! עוד 249.99 ₪ ויש לך משלוח חינם
באמצעות Boxit!

אורל בי | oral B

אורל בי הוא מותג היגיינת הפה המוביל בעולם, מתוך שוק עולמי עצום בשווי של מעל 5 מיליארד דולר בשנה, החברה האמריקאית נחשבת למובילה מבחינת מכירות, מבחינת מחקר ופיתוח והיא היחידה המציעה מגוון רחב כל כך של מוצרים ותכשירים המיועדים לשמירה על היגיינת ובריאות הפה. מברשות השיניים של oral B משמשות את הכי הרבה רופאי שיניים לעומת כל מותג מברשות וצחצוח אחר, כאשר אלו המברשות המומלצות על ידי רופאי שיניים, בכל העולם, כבר כמה עשורים ברציפות. בבית המרקחת מדי לינק אנו שואפים לסייע לכם לשמור על בריאות השיניים והפה, שלכם ושל כל המשפחה, בעזרת המוצרים הטובים ביותר, עם המגוון הרחב ביותר להתאמה אישית מושלמת וכמובן שבמחירים מנצחים ותחרותיים.

למבחר מוצרי אורל בי – Oral b במחירים מדהימים לחצו כאן!

 

קו המוצרים של אורל בי מקיף במיוחד ומכסה את כל היבטי צחצוח השיניים ושמירה על היגיינת הפה. מותג אורל בי כולל מברשות שיניים ידניות בעיצובים שונים, מברשות שיניים ידניות לילדים, מברשות שיניים חשמליות הזוכות לשבחים ופרסים, מוצרי חוט דנטלי, מערכות לשטיפת הפה בעזרת לחץ מים, משחות שיניים למבוגרים וילדים ומוצרים ייעודיים לאמצעי יישור שיניים, לשיניים תותבות, לגשרים וכן הלאה.

מחפשים מברשת שיניים חשמלית – רק אורל בי לאמינות ולתוצאות מיטביות

רופאי שיניים, מומחים רפואיים ועוד, כאשר כל אלו מתבססים על  ניסיון קולקטיבי עשיר ועל מחקרים מדעיים רבים, טוענים כי צחצוח השיניים באופן קבוע באמצעות מברשת שיניים חשמלית מאפשר שמירה טובה ויעילה יותר על היגיינת הפה ועל בריאות השיניים והחניכיים. אם אתם מחפשים מברשת שיניים חשמלית, אז המברשות של oral B ללא ספק מציעות את האפשרות הטובה ביותר. מברשות השיניים החשמליות של אורל בי נחשבות למובילות ולטובות ביותר, הן מציעות תמורה מצוינת למחיר, רמת אמינות גבוהה מאוד וביצועים ללא פשרות. ישנם דגמים רבים לבחירה, מפשוטות ובסיסיות ועד מתקדמות במיוחד.

 

המברשות החשמליות מבית אורל בי פשוט מנקות טוב יותר, על פי ניסיון אייש של אינספור צרכנים ורופאי שיניים ועל פי בדיקות עצמאיות ובלתי תלויות. שימוש קבוע במברשת שיניים חשמלית של אורל בי מקנה כמה יתרונות בסיסיים ההופכים את המברשות הללו למומלצות כל כך:

 

  • הרבה יותר קל לצחצח את כל השיניים עם תוצאות מעולות.
  • הרבה יותר קל להקפיד על שגרת צחצוח של משך הזמן המומלץ, כשתי דקות צחצוח.
  • הרבה יותר קל לגרום לילדים להקפיד על צחצוח שיניים וכן לעשות זאת נכון.
  • הצחצוח יסודי, מקיף ונעשה ברמת הלחץ המדויקת.
  • מברשות אורל בי מציעות כמה תכניות, להתאמה אישית ולתוצאות אופטימאליות.
  • המברשות המתקדמות ביותר טכנולוגית, אך עם זאת הנוחות והפשוטות ביותר לשימוש.
  • אמינות מכאנית גבוהה במיוחד ושימוש ארוך טווח – המברשות של אורל בי מחזיקות שנים!

 

כמו כן, מעבר ליעילות הצחצוח במרשת חשמלית מבית oral B, לאמינות המנגנון והחלקים, הקלות המדהימה של צחצוח השיניים וההתאמה למשפחות עם ילדים, לקשישים וכן הלאה – חברת אורל בי מציעה מגוון רחב וקבוע של חלקי חילוף ואביזרים משלימים לרכישה ולהמשך שימוש מהנה ויעיל במברשת שלכם.

חלק ממשפחת המותגים של פרוקטר אנד גמבל

כיום, חברת אורל בי והמותג המוביל שלה לצחצוח שיניים ושמריה על בריאות הפה משתייכים לקבוצת החברות תחת תאגיד הענק פרוקטר אנד גמבל (P&G). בשנת 2006 רכש תאגיד P&G את הבעלות על oral B בכך שרכש את חברת ג'ילט, שהחזיקה לפני כן בבעלות על אורל בי. כך שמבחינה זו מדובר על שחקן ענקי בשוק הבינלאומי ועל מותג חזק הזוכה לתמיכה של אחד מתאגידי הצרכנות הגדולים בעולם. אי לכך, אורל בי יכולה להשקיע סכומים נכבדים מאוד במחקר ופיתוח ובקידום החשיבות של שמירה על היגיינת הפה כבר מהגילאים הצעירים ובאופן האופטימאלי.

 

אנא המתן...

פריט התווסף לסל
קופה