מגיעים עד הבית גם בסגר!
לפרטים לחצו כאן
x

סל הקניות שלך ריק

אנא התחברו אם ברצונכם לשחזר את הסל שיצרתם בעבר

סה״כ בסל: 0.00 ₪
מגיעים עד הבית גם בסגר!
לפרטים לחצו כאן

מכשיר למדידת לחץ דם OMRON

בעיות לחץ דם נחשבות לרוצח השקט בעולם כיום, כאשר תופעות אלו אחראיות ככל הנראה למותם של מיליוני אנשים בכל הועלם מדי שנה ולמחלות כרוניות שונות. בעיות לחץ דם מכונות הרוצח השקט בגלל שקל מאוד לא לשים לב לכך שאדם סובל מיתר לחץ דם אלא אם הוא מבצע בדיקות שגרתיות תכופות – בעיקר אלו הנמצאים ממילא בקבוצת סיכון – ופעמים רובת אין תופעות לוואי לבעיות לחץ הדם עד שהן מתפרצות באופן חמור ופתאומי. מכשיר למדידת לחץ דם OMRON מאפשר לאנשים למדוד בעצמם את לחץ הדם, לנטר את מצבם ולקלב תוך שניות תמונת מצב איכותית על פרופיל לחץ הדם שלהם.

בבית המרקחת מדי לינק אנו משווקים מגוון מוצרים של חברת אומרון האמריקאית, בדגש על מכשירי מדידת לחץ דם OMRON ומכשירי מדי צעדים לניטור פעילות גופנית במהלך היום. מדידה קבועה ושוטפת של לחץ הדם מומלצת כמובן למי שאובחן כסובל מבעיות של יתר או חסר לחץ דם, אך כמו כן גם לחולי לב וכלי דם, לחולי סוכרת, למעשנים, לחולים במחלות כרוניות ולמעשה כמעט לכל אדם הרוצה לקבל תמונת מצב מקיפה על בריאותו – בעיקר בגילאים מבוגרים יותר.

החברה המובילה במדי לחץ דם ביתיים

מכשיר למדידת לחץ דם OMRON מספק יעילות ונוחות שימוש ללא פשרות, לצד ביצועים מעולים לאורך זמן והתאמה מושלמת למשתמש הביתי הפשוט - אין צורך בידע רפואי או טכני להפעלת המכשיר או פירוש התוצאות. מדי לחץ הדם הביתיים של OMRON הינם פרי פיתוח של חברת OMRON Healthcare, החברה המובילה בפיתוח מדי לחץ דם ביתיים ושורה של מכשירי מדידה רפואיים נוספים. מוצרי OMRON למדידת לחץ דם כוללים כמה וכמה מוצרים, החל ממד לחץ הדם הפשוט ביותר ועד מכשירים מתוחכמים ומשוכללים המציעים יכולות עשירות ואפשרויות מדידה רבות.

מוצרי OMRON מספקים איכות אמיתית ולא מתפשרת, אמינות בכל מדידה ופשטות שימוש. באתר מדי לינק תוכלו למצוא מדי לחץ דם המולבשים על החלק העליון של הזרוע או על פרק כף היד, כמו כן אנו משווקים מד לחץ דם ייעודי ומיוחד לילדים. החברה קיימת מאז שנות השלושים של המאה הקודמת והיא הייתה פורצת דרך בתחומים רבים, למשל פיתוח מדחומים דיגיטליים מדויקים במיוחד וכמובן מכשירים למדידת לחץ דם.

מעבר לפיתוח וייצור מכשירי מדידת לחץ דם ביתיים ולשימוש עצמי, החברה מייצרת ומשווקת גם מכשירי מדידה לבתי חולים ולעשיית הבריאות בכל העולם. כל מכשירי מדידת לחץ דם מבית OMRON מחזיקים באישור FDA (מנהל המזון והתרופות בארה"ב) וכן את אישור הסטנדרט של האגודה האמריקאית למכשור רפואי.

מגוון רחב של מוצרים – מד לחץ דם ביתי לכל סוג משתמש ולכל תקציב

באתר מדי לינק אנו מודעים לחשיבות של מעקב צמוד ושוטף אחר לחץ הדם, בייחוד לאנשים בקבוצות הסיכון ואנשים שכבר אובחנו עם בעיות לחץ דם, לכן אנו מציעים את מדי לחץ הדם הטובים ביותר – מבית אומרון – וגם מקפידים על מוצרים בכל הרמות של מחירים ויכולות.

כך ניתן למשל לקנות מד לחץ דם ביתי פשוט וזול, בכמה אפשרויות ועם מאפיינים שונים בהתאם לדגם – תצוגה גדולה, מדידת לחץ דם סיסטולי, דיאסטולי ושל הדופק, ניפוח אוטומטי חכם, זיהוי אוטומטי של ערך עליון, 21 זיכרונות, התרעה על חריגה מהטווח והפעלה פשוטה עם כפתור אחד. או לחלופין לקנות את אחד ממדי לחץ הדם המתקדמים יותר, הכולל למשל בנוסף ליכולות להלן גם חיווי להידוק השרוול, מדידה מדויקת בכל מצב, זיהוי דופק לא סדיר, קישוריות למחשב, הצגת ממוצע מדידות, תצוגת גרפים של מדידות ועוד.

אם אתם מחפשים מד לחץ דם ביתי, אמין ואיכותי שישרת אתכם לאורך זמן - מכשיר למדידת לחץ דם OMRON מהווה את הבחירה האופטימאלית – במדי לינק המחירים הטובים ביותר ומגוון דגמים להתאמה אישית מלאה.

אנא המתן...

פריט התווסף לסל
קופה