הי! עוד 249.99 ₪ ויש לך משלוח חינם
באמצעות Boxit!
x

סל הקניות שלך ריק

אנא התחברו אם ברצונכם לשחזר את הסל שיצרתם בעבר

סה״כ בסל: 0.00 ₪
הי! עוד 249.99 ₪ ויש לך משלוח חינם
באמצעות Boxit!

מולטי ויטמין לגבר

מבחינת תוספי תזונה, אחת הדרכים היעילות והנפוצות ביותר לקבלת כל הויטמינים והמינרלים החיוניים לבריאות גופנית טובה היא נטילת מולטי-ויטמינים. ניתן למצוא ברשת מדי לינק תוספי ויטמינים ומינרלים ספציפיים וכמובן מגוון של אפשרויות מבחינת מולטי ויטמינים, כאשר יש מוצרים המותאמים לגברים, לנשים, למצבים בריאותיים שונים וכן הלאה.

מבחינת מולטי ויטמינים ותוספי תזונה מקצועיים, ניתן לרכוש למשל מולטי ויטמין לגבר הכולל ריכוזים אידיאליים לגברים מבוגרים, תוספים עם ליקופן וחומרים שונים לשמירה על בריאות הערמונית למשל וכן הלאה, יש מוצרים המיועדים לנשים מבחינת איזון בין הרכיבים וכן הלאה.
 
מצבים המצריכים נטילת מולטי ויטמין
 
אורח החיים המודרני מתנהל בקצה מהיר, עם הרבה לחץ והמון אפשרויות לאוכל מהיר ומעובד, מה שמוביל לכך שרבים מאיתנו לא מצליחים לנהל משטר תזונה מאוזן, טבעי ובריא ועקב כך לחברים תזונתיים ובעיות בריאותיות שונות. לכן על מנת לקבל את כל הצרכים התזונתיים מבחינת החומרים שנקראים מיקרו-נוטריאנטים (חומרי תזונה זעירים) שמהם הגוף זקוק לכמויות קטנות אך חשובות מאוד, יש לקחת תוספי תזונה כגון מולטי ויטמין או תוסף המכיל רכיבים ספציפיים. באופן כללי, ישנם מצבים שונים ומגוונים בהם תתקבל תועלת בנטילת מולטי ויטמין.
 
אנשים שנוטים לאכול בעיקר בשר ופחמימות יכולים בהחלט לסבול ממחסור בויטמינים ומינרלים שמתקבלים בעיקר מירקות ופירות, אלו יצטרכו השלמות של ויטמין C למשל לצד חומרי תזונה זעירים אחרים שנמצאים בשפע בפירות וירקות. לחלופין צמחוניים, טבעונים ומי שבאופן כללי לא אוכל הרבה בשר, עלולים בהחלט לסבול ממחסור בויטמין B12 ההכרחי למגוון פעילויות בגוף (תפקוד מערכת העצבים, תחושת ערנות וכו') ומחסור של חומצות אמינו חיוניות. מצבים אחרים כוללים מחסור באומגה שלוש, מחסור ברכיבים כגון אבץ, מגנזיום, ויטמיני B, מחסור בסידן ועוד.
 
כמה צריך לקחת?
 
יש מגוון מוצרי מולטי ויטמין המציעים איכות ומקצועיות ללא פשרות לגבי כל מוצר, והם כוללים את כל הרכיבים התזונתיים באיזון האידיאלי עבור קהלי יעד כלליים או ספציפיים (למשל מולטי ויטמין לגבר, לנשים, לקשישים וכדומה). אך בכל זאת יש לדעת כמה לקחת בכל יום ובאיזה מוצר לבחור, מצב הפוך למחסור בויטמינים, מינרלים ושאר מיקרו נוטריאנטים הוא עודף באחד או כמה מהם,, יש חומרים שאין בכך סכנה ויש חומרים שגם עודף הוא מסוכן וגורם לתופעות לוואי. באופן כללי רצוי לצרוך מוצרים ממותגים מוכרים וכל תוסף תזונה אחר לאחר קבלת ייעוץ מקצועי מידי רופא, תזונאי, יועץ תזונה וכן הלאה, גם מבחינת צרכים ספציפיים וכמובן שמבחינת כמויות.
 
לקוחות חייבים לשים לב איזה מוצר הם בוחרים ונוטלים, מולטי ויטמין לגבר למשל כולל כמויות גדולות יותר של רכיבים מסוימים ומולטי ויטמין לנשים יכלול ריכוזים שונים. לכן כל אחד ואחת צריכים לקחת את המוצר המתאים עבורם כדי להימנע מעודף צריכה או צריכה בחסר. באופן עקרוני, נטילת תוספי תזונה מאפשרים לשפר את הבריאות ולקבל רכיבים חיוניים שלא דרך תזונה, אך בכל מקרה חשוב ביותר לשמור על אורח חיים בריא, פעיל ולאכול בצורה בריאה ומאוזנת.

אנא המתן...

פריט התווסף לסל
קופה