הי! עוד 249.99 ₪ ויש לך משלוח חינם
באמצעות Boxit!
x

סל הקניות שלך ריק

אנא התחברו אם ברצונכם לשחזר את הסל שיצרתם בעבר

סה״כ בסל: 0.00 ₪
הי! עוד 249.99 ₪ ויש לך משלוח חינם
באמצעות Boxit!

מינוקסי לנשירת שיער- MINOXI

בחלוף השנים נושא התקרחות ונשירת שיער הפך להיות חלק בלתי נפרד ומטריד מאוד עבור נתח גדול בקרב האוכלוסייה. היו ניסיונות חוזרים ונשנים להמציא ולמצוא תרופת פלא שתעכב, תעצור או תבטל את הגזירה המרה, אך לרוב ללא הצלחה.
בשנת 1988 חל המהפך הגדול, עם כניסת התכשיר מינוקסי 5 לשוק התרופות . החל משנת 1997 ניתן היה כבר לרכוש אותו ללא מרשם רופא. תכשיר מינוקסי 5 הינו תכשיר לטיפול מקומי בהתקרחות ונשירת שיער ומתאים אך ורק לגברים בריאים בגילאי 18-65 להם נשירת שיער תורשתית בלבד. תכשירי המינוקסי הינם תמיסה המכילה מינוקסידיל שהוא המרכיב הראשון שהוכח מדעית כעוצר נשירה ומצמיח שיער. במשפחת מינוקסי קיים תכשיר המיועד לגברים- מינוקסי 5 ותכשיר המיועד לנשים מינוקסי 2. המספרים מסמלים את אחוז המינוקסידיל הקיים בתמיסה. מרכיב נוסף אותו מכילים תכשירי מינוקסי הינו פנטינול, המקנה לשיער מראה יפה, מבריק, עבה ומטופח יותר.
חשוב מאוד להקפיד על הוראות שימוש נכונים בתכשיר, אחרת התוצאות לא יהיו משביעות רצון. ראשית, יש להשתמש בתכשיר המינוקסי בין 4-6 חודשים לכל הפחות על מנת לראות תוצאות.
הפסקה של הטיפול קודם לכן תגרום להתחדשות ההתקרחות ונשירת השיער. שנית, הכמות המכסימלית לטיפול הינה 2 מ"ל ליום, 1 מ"ל בבוקר ו1 מ"ל בערב, חריגה במינון תגרום לתופעות לוואי מרובות יותר וחבל. את התכשיר יש לשים רק באזורי ההתקרחות/נשירת השיער, ולהיזהר ממגע ישיר שלו על חלקי עור אחרים חשופים, כמו גם על העיניים. כדי שפעולת התכשיר תהיה אפקטיבית חשוב למרוח אותו רק על עור יבש, כשעתיים לאחר סיום המקלחת.
 
השאלה המתבקשת כרגע היא היכן ניתן לרכוש מינוקסי 5 או מינוקסי 2?  במקום לכתת רגליים, כל שצריך הוא להיכנס לאתר מדי לינק הפותח עולם שלם שכולו תרופות, תכשירים והמלצות. זהו סניף וירטואלי של בית מרקחת מתוך רשת מדי פלוס מירושלים,  רשת הפועלת למעלה מ-25 שנים ומספקת בין היתר מוצרים כמו מולטי ויטמין, אומגה 3, מוצרי הפסקת עישון, משאבות חלב ועוד..   האתר מאגד בתוכו את כל האינפורמציה ההכרחית והדרושה כדי להתחיל בטיפול מינוקסי, כל זאת לצד הנחות גדולות מאוד בקניית התכשיר, ועכשיו שיהיה בהצלחה
 

אנא המתן...

פריט התווסף לסל
קופה