הי! עוד 150 ₪ ויש לך משלוח חינם
באמצעות Boxit!
x

סל הקניות שלך ריק

אנא התחברו אם ברצונכם לשחזר את הסל שיצרתם בעבר

סה״כ בסל: 0.00 ₪
הי! עוד 150 ₪ ויש לך משלוח חינם
באמצעות Boxit!

fetherlite ultra

קונדום fetherlite ultra מספק לכם חוויה מינית מוגנת שלא הכרתם כמותה. המאפיין העיקרי של קונדום fetherlite ultra הינו טכנולוגיה חדשה, שמאפשרת לו להיות דק יותר ב-20% משאר הקונדומים בשוק, מה שמהווה אחוז גדול ביותר, כאשר מדובר באזור כה רגיש בגוף.
בנוסף, דורקס השקיעו מאוד בתחושה החיצונית של הקונדום. המפתחים מאמינים שקונדום לא חייב להיות האובייקט שהורג את התשוקה. להיפך, הוא יכול להיות האמצעי שמלבה אותה ומעורר את שני בני הזוג בצורה החזקה ביותר. משמעות השם fetherlite ultra הינו שבתוך הקונדום הזה אפשר להרגיש אפילו נגיעה של הנוצה הדקה והעדינה ביותר. הסיסמא שתחתיה מופץ אמצעי זה בשוק הינו "כי התחושה זה הכל". וזה אכן נכון.

החשיבות של מין מוגן
דורקס מצליחים לשלב בין האינטימיות של מין וביטחון בבן הזוג עם מין מוגן במאת האחוזים. העיצוב והמראה של הקונדום fetherlite ultra מאפשרים לו להיות חלק בלתי נפרד מחיי המיטה שלכם, ולא גורם המפריע להם.
באמצעות הקונדום האיכותי של דורקס ניתן לשלב בין מין מוגן למין מהנה – האחד לא חייב לבטל את השני, ואם עוד לא הבנתם את זה, סימן שעוד לא ניסיתם את הקונדום הדק ביותר המיוצר על ידי דורקס.
אם אתם חוששים שהדקיקות של הקונדום עלולה לגרום לו להיקרע בקלות – אתם טועים ובגדול. דורקס מפתחים את כל הסוגים השונים של הקונדומים שלהם בצורה היעילה ביותר, כזאת שתבטיח שהקונדום ישרת אתכם נאמנה, ולא יקרע ברגע החשוב והקריטי ביותר.

למה כדאי לבחור דווקא בקונדום זה?
קונדומים המיוצרים בטכנולוגיה ישנה מקבלים מראה, צורה ותחושה קשיחה ולא נעימה, מה שכלל לא תורם להתעוררות המינית. בנוסף, בקרב גברים רבים קיים החשש שהם לא ירגישו מספיק חיכוך בתוך הקונדום, מה שיגרום להם לנפילה, שיכולה להתקבל בתור אי אונות על ידי האישה שמולם. הקונדומים של דורקס מיועדים להעניק לגבר ולאישה תחושה של אינטימיות, גם במהלך קיום יחסי מין מוגנים.
חברת דורקס העולמית מצאה את הדרך לשלב בין הביטחון של הקונדום, עם הטבעיות של הסקס הטבעי. כך הופיע בשוק הקונדום מסדרת fetherlite ultra. קונדום איכותי, העשוי מהחומרים הטובים ביותר בתחום, המשלבים אלסטיות וגמישות עם חוזק שיעניק לכם ביטחון רב בכך, שהקונדום לא יכשיל אתכם ברגע השיא.

דברים שיש לשים לב אליהם במהלך יחסי המין בנוגע לקונדומי fetherlite ultra
קונדומים מסדרת fetherlite ultra זוהי הדרך החדשנית ביותר ליהנות מיחסי מין מוגנים בצורה מלאה. בשל היותו דק ועדין, הוא מאפשר גם לגבר וגם לאישה להרגיש את מרב החיכוך, לקבל את מלוא ההנאה, מבלי לסכן את בריאותם ומבלי לפגוע בהנאתו של הצד השני.

הפיתוח של דורקס, זו הדרך החדשה להראות אכפתיות ואהבה כלפי בן או בת הזוג שלכם, על ידי שימוש באמצעי המניעה החדשני והאיכותי ביותר שקיים היום בשוק. הקונדום הדק ביותר, ב-20% יותר דקיק מכל שאר הקונדומים של החברה, מספק יחד עם זאת את כל הבטיחות שתצטרכו, תוך שמירה על תחושה טבעית מקסימאלית, חיכוך מקסימאלי, ואיכות גבוהה ביותר של יחסי המין.

הקונדומים מגיעים בחבילות של 20 קונדומים. חשוב לקרוא את הוראות הצרכן בעיון. הקונדום עשוי מלטקס גומי טבעי. נסו את חווית המין החדשה והבלתי נשכחת עם קונדום fetherlite ultra!

אנא המתן...

פריט התווסף לסל
קופה