הי! עוד 150 ₪ ויש לך משלוח חינם
באמצעות Boxit!
x

סל הקניות שלך ריק

אנא התחברו אם ברצונכם לשחזר את הסל שיצרתם בעבר

סה״כ בסל: 0.00 ₪
הי! עוד 150 ₪ ויש לך משלוח חינם
באמצעות Boxit!

ביקורת מוצר Nutritic 5% - La Roche Posay

אנשים רבים, בכל רחבי העולם, סובלים מבעיות עור כרוניות. אחת מן בעיות העור הנפוצות ביותר, ממנה סובלים גברים ונשים כאחד, הנה עור יבש מאוד. בעיית עור זו גורמת לתסמינים רבים, כגון עור מתקלף, מתיחות ונוקשות בעור, תחושת חספוס ורגישות, בעיקר בעור הפנים, אך גם ביתר חלקי הגוף. 

יש סיכוי רב כי אם אתה או את קוראים מאמר זה, סביר כי גם את/ה סובלים מאחד התסמינים הללו, אם לא כולם גם יחד. תודות לפיתוחים הדרמטולוגיים של היום, נוצר מגוון עצום של קרמים לפנים, ביניהם קרמים ייעודיים לעור יבש ולעור יבש מאוד. אחד ממוצרים אלו הנו קרםNutritic 5%  של חברת לה רוש פוזה. מוצר זה יצא לאחרונה לשוק אך מיד נהפך לפופולארי למדי.

עם זאת, במרבית המקרים, בכדי לבחון את המוצר כראוי, יש להיעזר בשיטה של "ניסוי וטעייה". בהתאם לשיטה זו, מורחים את הקרם על הפנים ובוחנים האם הוא פועל או לא. במרבית המקרים, במידה והקרם אינו מתאים לעור הפנים, עלולות להיגרם אי-אילו תופעות לוואי. בכדי להימנע מתופעות לוואי לא נעימות, תוכלו למצוא במאמר זה ביקורת על המוצר  Nutritic 5%  מבלי שתיאלצו לבחון אותו בפועל.

אודות Nutritic 5%  של חברת לה רוש פוזה

מוצר ייחודי זה הנו חלק מליין מוצרי החברה המטפלים בעור יבש והשומרים על העור. רופאי עור ואנשי מקצוע רבים מן התחום ממליצים על קרם זה, שהנו בעל שיעור הצלחה העומד על 94%. על פי כל המחקרים שנעשו, ניכר כי הקרם מראה תוצאות מהירות. תוך חודש אחד בלבד, הוא מעניק תחושת רעננות וחיוניות. תוך 24 שעות בלבד, הוא מעניק תחושת נוחות מרבית.

מרכיבי Nutritic 5%  

קרם זה כולל מספר מרכיבים עיקריים, אשר יחדיו מאפשרים את יעילותו הרבה. ראשית, הקרם מורכב מגליצרין וחמאת שיאה, המסייעים רבות ללחות ולרעננות עור הפנים. שנית, בקרם יש 5% ביוליפידים, העוזרים לבנות מחדש את עור הפנים ולחזק את שכבות המגן שלו.

בנוסף למרכיבים חיוניים אלו, כמו מוצרי חברת La Roche Posay אחרים, כך גם קרם Nutritic 5%  מבוסס על המים הטרמליים של מעיינות לה רושה פוזה. מעיינות אלו הנם מקור הגאווה העיקרי של העיירה הצרפתית הקטנה, לה רושה פוזה. מעיינות אלו מאופיינים במינרלים וחומרים אחרים, בעלי סגולות מרפא ייחודיות. החברה, הנושאת בגאון את שם העיירה בה החלה את דרכה, כוללת בשלל מוצריה את מי המעיינות הללו ומציעה לציבור הרחב את הטיב המרפא שלהם.

 

יתרונות הקרם

הקרם מציע לנעזרים בו מגוון נרחב של יתרונות. Nutritic 5%   מסייע בשיקום העור, מחדש את תאי העור בכל אחת מן שכבות העור, ומונע את הידרדרות עור הפנים. מאחר והקרם אינו על בסיס שמן, אין הוא מותיר תחושה לא נעימה או יוצר מראה מבריק. הקרם מרכך את העור והופך אותו לחלק ביותר. הוא מונע התייבשות עתידית של העור, ושומר עליו מפני מפגעי האקלים וזיהום האוויר. כמו כן, הוא מעניק הגנה מפני קרני השמש ומפני קרניים אולטרה סגולות. בשל כך, הוא מגן על העור מפני כוויות שמש, במקרים של חשיפת יתר לשמש. בנוסף לשלל סגולותיו הטובות, יש לו ריח נהדר והוא מעניק תחושת רעננות במשך כל שעות היממה, כאילו הרגע יצאתם מן המקלחת.

כיצד כדאי להיעזר בקרם?

ניתן להיעזר בקרם Nutritic 5%   בכל מהלך שעות היממה, בין אם בשעות הבוקר ובין אם בשעות הערב. בכדי להטיב את השימוש בו, יש למרוח את הקרם על פנים נקיות. ניתן להשתמש בו גם לאחר שניקיתם את פניכם לפני שינת הלילה וגם אם מירקתם את פניכם לקראת עוד יום נהדר.

אנא המתן...

פריט התווסף לסל
קופה