הי! עוד 249.99 ₪ ויש לך משלוח חינם
באמצעות Boxit!
x

סל הקניות שלך ריק

אנא התחברו אם ברצונכם לשחזר את הסל שיצרתם בעבר

סה״כ בסל: 0.00 ₪
הי! עוד 249.99 ₪ ויש לך משלוח חינם
באמצעות Boxit!

כל היתרונות בשירות בית מרקחת אונליין

כיום, היקפים הולכים וגדלים של המסחר עוברים מהמרחב הפיזי והאמיתי של הרחוב או הקניון ואל המרחב הווירטואלי של רשת האינטרנט. בישראל ובעולם כולו האנשים עוברים לרכוש יותר ויותר מוצרים ושירותים דרך האינטרנט, כאשר גם בתחום בתי המרקחת ישנה צמיחה אדירה ברכישות אינטרנטיות. בית המרחקת מדי לינק הינו מהחלוצים של השירות האינטרנטי והאתר הינו בין המובילים והגדולים בשוק הישראלי, עם שפע מוצרים, מותגים ושירות מקצועי ללא פשרות של בית מרקחת אונליין.

אנו מכירים היטב ובטוחים באופן מלא ביתרונות הרבים של מודל בית המרקחת האינטרנטי, אך למרות זאת אנו שמחים להעביר ללקוחותינו ולגולשים את המידע ואת כל היתרונות בשירות בית מרקחת אונליין.

האפשרות הנגישה ביותר

בניגוד לבית מרקחת פיזי ברחוב או בקניון, בית מרקחת אונליין הוא נגיש במיוחד וברמה אחרת לעומת כל פיתרון אחר. כאשר אתם בוחרים לבצע את הקניות שלכם בבית מרקחת מקוון אין צורך לצאת מהמשרד או מהבית, לא צריך לנסוע לשום מקום, לא צריך לחפש חנייה ושאר הדברים המתלווים כיום לרכישה בחנות פיזית. פשוט נכנסים לאתר מהמחשב או מכשיר מובייל אחר, מחפשים את המוצרים הרלבנטיים ומבצעים הזמנה.

נוחות שימוש ללא פשרות וללא תחרות

כהמשך ישיר ליתרון בסעיף הקודם, שירות בית מרקחת אונליין מציע נוחות שימוש מרבית וגדולה הרבה יותר לעומת בית מרקחת פיזי. במקום הטרחה של להגיע פיזית למקום ולהתחיל לחפש את המוצרים הרלבנטיים, לעמוד בתור לקופה או לרוקח וכן הלאה – פשוט גולשים לאתר, בוחרים בנוחיות את המוצרים ומשלמים במהירות וכמובן שבלי תור. אפילו לא צריך לסחוב הביתה שום דבר כי הכל מגיע אליכם עד הבית במשלוח נוח ויעיל, עם כמה אפשרויות בחירה לנוחיות הלקוח. בבית המרקחת מדי לינק תקבלו משלוח חינם בקניה מעל 299 ש"ח.

שירות בית מרקחת אונליין מאפשר השוואת מוצרים ביתר פשטות וקלות הן בגזרת המחיר והן מבחינת איכות המוצרים, אפילו השוואה מול בתי מרקחת אחרים.

רכישה בפרטיות מוחלטת

מה לעשות, בבית מרקחת מוכרים גם מוצרים שלא כל כך נעים לדבר עליהם או להסביר לאחרים מדוע רוכשים אותם. זהו עוד יתרון משמעותי של השירות בבית מרקחת אינטרנטי. אתם יכולים לרכוש כל מוצר המוצע, לא משנה כמה הוא אינטימי ובאופן פרטי לחלוטין. בלי להיתקל במישהו מוכר ברגע הכי לא מתאים, בלי להות מובכים מול המוכר או הרוקח וכיוצא באלו.

בטיחות ברמה גבוהה במיוחד

כיום, תחום אבטחת המידע במסחר אלקטרוני כה מתקדם ומשוכלל שאין כל מקום לחשש. בבית המרקחת מדי לינק מופעלים אמצעי האבטחה המתקדמים והמורכבים ביותר על מנת לאפשר ללקוחותינו רכישה בטוחה ונטולת דאגות. כך שגם אם אתם חוששים לבצע רכישות באינטרנט, הבטיחות מובטחת הן לפרטים האישיים שלכם והן לפרטי כרטיס האשראי שלכם.

מחירים תחרותיים וזולים

יתרון מהותי בשירות של בית מרקחת אינטרנטי מתבטא גם מבחינת התמחור של המוצרים ורמות המחיר האטרקטיביות שניתן להציע ללקוחות. בהיעדר מערך סניפים פיזיים יקרים ומורכבים וכאשר הפעילות היא באתר אינטרנט איכותי ודינמי, בית המרחקת יכול להציע גם מגוון גדול יותר של מוצרים וגן מחירים זולים יותר כי יש חיסכון בשטחי מדף, בניהול חנות וכיוצא באלו.

לצד התמחור האטרקטיבי והתחרותי המתאפשר בבית מרקחת אונליין, המגוון הזמין הוא פשוט עצום לעומת חנויות פיזיות. באתר אינטרנט אין בפועל הגבלה של מקום כמו בבית מרקחת פיזי, כך שאתם בתור צרכנים מקבלים מגוון רב יותר בצורה משמעותית אך גם נוחות רבה יותר בחיפוש מוצרים והתאמה אישית מושלמת. האתר מחולק לקטגוריות, כולל חיפוש לפי מותג או סוג מוצר, מבצעים מיוחדים וכן הלאה לנוחות שימוש אופטימאלית והמגוון המקיף ביותר של מוצרי בית מרקחת.

קניות בית מרקחת עושים רק במדי לינק – מגוון אדיר, נוחות שימוש, קנייה בטוחה ומחירים מעולים!

 

אנא המתן...

פריט התווסף לסל
קופה