הי! עוד 249.99 ₪ ויש לך משלוח חינם
באמצעות Boxit!
x

סל הקניות שלך ריק

אנא התחברו אם ברצונכם לשחזר את הסל שיצרתם בעבר

סה״כ בסל: 0.00 ₪
הי! עוד 249.99 ₪ ויש לך משלוח חינם
באמצעות Boxit!

ויטמינים וטבע רסקיו

סינון
מיון
6 פריט(ים)
6 פריט(ים)
 • 79.90 ₪
  אזל מהמלאי
 • 59.90 ₪
  אזל מהמלאי
 • 39.90 ₪
  אזל מהמלאי
 • 79.90 ₪
 • 79.90 ₪
 • 39.90 ₪
  אזל מהמלאי
רסקיו
שיטת הטיפול המשלימה, האלטרנטיבית, פרחי באך, כוללת שימוש ב – 38 תמציות פרחים, המשמשות כמענה לבעיות נפשיות, העשויות להשפיע באופן ישיר על מצבנו הפיזי. רסקיו, תמצית מיוחדת המורכבת מחמישה צמחים שונים: קלמטיס, רוק רוז סטאר, צ'רי פלאם וסטאר אוף בית לחם, הוא אחד התוספים הנמכרים ביותר בעולם המערבי ביום, והוא זוכה להצלחה רבה ביותר מ – 70 מדינות שונות, לרבות ישראל.
תמצית הרסקיו מתאימה בעיקר במצבי חירום, במצבים של סטרס, טראומה או חוסר נוחות בין אם פיזי ובין אם נפשי. השימוש ברסקיו עוזר להשיג איזון והרמוניה מלאה, המסייעת בהתמודדות על הקושי או עם הבעיה. במקרים של לחץ, חרדה או תחושה לא טובה, רסקיו משיב את האיזון הכל כך חשוב לגוף וגם לנפש ויספק להם בדיוק את מה שהם צריכים. זו יכולה להיות תחושה של שלווה ונינוחות רבה יותר, שינה טובה וגם רוגע.
חמש תמציות הצמחים שברסקיו עוזרות לטפל במגוון רחב מאד של מצבים, כל אחת בנפרד. אולם השילוב ביניהן משיג את האיזון הנדרש ויוצר את ההרמוניה החשובה לנו. את התמצית אפשר לקחת על ידי טפטופה מתחת ללשון או למהול אותה במים. היא משיגה תוצאות מיידיות ואפשר לקחת אותה באופן קבוע במשך תקופה ארוכה, בכל עת שמרגישים צורך בכך. תמצית רסקיו מתאימה ובטוחה לשימוש בכל גיל וניתן לרכוש אותה ללא מרשם רופא.

אנא המתן...

פריט התווסף לסל
קופה