הי! עוד 249.99 ₪ ויש לך משלוח חינם
באמצעות Boxit!
x

סל הקניות שלך ריק

אנא התחברו אם ברצונכם לשחזר את הסל שיצרתם בעבר

סה״כ בסל: 0.00 ₪
הי! עוד 249.99 ₪ ויש לך משלוח חינם
באמצעות Boxit!

גביעונית מון קאפ מידה Alternative Tampon Size B

1 יח'
מק"ט 40753
לחץ להגדלה

פרטי מוצר

המונקאפ הינו כוסית הסיליקון המקורית לאיסוף דם הווסת, אשר עוצבה ע"י נשים כך שתהווה אלטרנטיבה נוחה יותר, בריאה יותר וידידותית יותר לסביבה על פני השימוש בטמפונים ובתחבושות חד פעמיות. המונקאפ, מיוצר באנגליה ע"י חברה ערכית זוכת פרסים רבים בתחומי ההגנה על האדם ועל הסביבה, אהוב על נשים בכל העולם תודות לפתרונות שהוא מציע לחוסר הנוחות ולהוצאות הגבוהות של מוצרי ההיגיינה החד פעמיים.

בטוח יותר
הכוסית עשויה סיליקון רפואי היפו-אלרגני, כאשר לא מתבצע כל שימוש בגומי, כימיקלים, צבעים, או חומרי הלבנה. מונקאפ - הבחירה הבטוחה והבריאה ביותר לשימוש - מתאים גם לנשים בעלות עור רגיש במיוחד.

"ירוק" יותר
אישה תשתמש, בממוצע, ביותר מ- 11,000 טמפונים או תחבושות חד פעמיות, בכל ימי חייה. אלה יתאספו, לבסוף, לכדי הרי פסולת במזבלות או בים.
זול יותר
אישה אחת משתמשת בממוצע, בכ-22 מוצרי היגיינה נשית, בכל וסת. מונקאפ אחד ישמש אותך בכל ימי הווסת, לא משנה מהי כמות הזרימה שלך, וישרת אותך בנאמנות משך שנים רבות. עובדה זו הופכת את המונקאפ, למוצר ההיגיינה הנשית הכלכלי ביותר, אשר תוכלי לרכוש.

מיתרונות המונקאפ
אם את רוצה להפחית את שאריות הפחם בגופך כתוצאה מהשימוש בטמפון, לחסוך בכסף או לשמור על בריאותך- ישנן סיבות רבות עבור נשים לבחור להשתמש במונקאפ.

ידידותי לסביבה
כמוצר רב-פעמי המונקאפ מאפשר דרך פשוטה להפחית באופן משמעותי את כמות הפסולת שאת מייצרת.
בממוצע, אישה אחת תשתמש ביותר מ-11,000 מוצרי היגיינה חד פעמיים בימי חייה ובכ-22 טמפונים או תחבושות חד פעמיות בכל מחזור. 4.3 ביליון מוצרי היגיינה נשיים נזרקים כל שנה באנגליה. כל אותם מוצרים, האריזות שלהם ותוצרי הלוואי שלהם יסיימו את דרכם באתרי הפסולת או בים.

בריא יותר עבורך
גביע המונקאפ הינו נטול לייטקס והיפו-אלרגני. המונקאפ אינו מכיל שאריות צבע, רעלים או חומרים מלבינים.
מכיוון שאופן פעולת המונקאפ הוא אגירה ולא ספיחה של הנוזלים, הוא לא יגרום ליובש בנרתיק ולא ישפיע על רמת ה-pH הטבעית שלך (35% מהנוזלים שטמפון סופח מיועדים ליצור סביבה טבעית לחה בנרתיק). גביעים לאיסוף דם הווסת מעולם לא קושרו עם תסמונת הלם הרעל (Toxic shock syndrome). מידע נוסף תוכלי למצוא באתר בעמוד "עצות".

נשים עם דימום חזק או נשים שמעוניינות להכיר טוב יותר מה עובר על גופן בזמן המחזור יכולות להיעזר בסימני הנפח על דפנות המונקאפ. לראשונה ניתן לדווח לרופא או לגניקולוג על עצמת הדימום המדויקת בכל מחזור.

נוח יותר
המונקאפ מסוגל להכיל לפחות פי שלושה מטמפון במידה "סופר", ובכך מעניק לך זמן ארוך יותר של הגנה בימים הראשונים של המחזור. בימים האחרונים של המחזור בהם הדימום מועט לא תסבלי מיובש וגירויים מכיוון שאופן פעולת המונקאפ הוא אגירה ולא ספיחה של נוזלים.
ללא חוט המונקאפ דיסקרטי לחלוטין בגופך. אין צורך לקחת עימך בתיק תוספות מסרבלות ואין דאגה כיצד להיפטר ממוצר משומש או מאריזות.

חסכוני יותר
מונקאפ אחד ישמש אותך במשך שנים, בכך מונקאפ הוא המוצר החסכוני ביותר שתוכלי להשיג.
מונקאפ אחד שווה לעלות אותה תוציא בממוצע אישה על מוצרים היגייניים חד פעמיים במשך 6 חודשים!

 

מידה B
מידה B מותאמת לנערות צעירות ולנשים תחת הגיל 30 שלא עברו לידה טבעית. מידה B מתאימה גם לנשים אשר עברו ניתוח מתקן בנרתיק או לנשים שעושות באופן פעיל פעילות אשר מחזקת את שיריר רצפת האגן כיוגה, מחול ופילאטיס.
למידע נוסף

ברקוד  5060053022225

המוצר שחיפשת כבר לא במלאי, אבל יש לנו מוצרים דומים להציע לך:

הוספת חוות דעת

דרגו את המוצר

אנא המתן...

פריט התווסף לסל
קופה
Continue shopping
View cart & checkout